Про актуальні питання пасажирських перевезень в області
Пасажири автобусного маршруту загального користування Чернігів – Олишівка, Чернігів — Будище їздитимуть комфортніше. Їм змінять транспортний засіб — РУТУ на ПАЗ.
Таке рішення погодили учасники засідання профільної координаційної ради ОДА.
Також рекомендуватимуть виставити на конкурс автобусний маршрут Носівка — Чернігів.
Додатково узгоджуватимуть графік руху автобусів на приміських напрямках Носівка — Коробчене (через села Ставок, Дослідне, Володькова Дівиця, Сулак )та Носівка — Криниця (через села Ставок, Дослідне, Володькова Дівиця )
А от перевізнику маршруту Ніжин — Бурківка, Ніжин — Красносільське нагадають, що він працює в режимі «маршрутне таксі», відтак має здійснювати зупинки на вимогу пасажирів. Найчастіше така потреба виникає на в’їзді до села Березанка зі сторони Ніжина.
Обговорять з надавачем послуг і варіант продовження маршруту Ніжин — Галиця. У кінцевому населеному пункті варто розглянути можливість руху по вулицях Забайкальська, Бондарівська, Лісова, Вишнева, Набережна, з за умови облаштування зупинки.
Чекатимуть в ОДА на рішення Бахмацької райдержадміністрації щодо закриття рейсу Бахмач — Каціри.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.