Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 14:03:37

На Чернігівщині більше сотні людей подали заявки на отримання дотації за вирощування молодняка ВРХ

16.05.2018   09:23Агенцiя

Одним із інструментів державної підтримки розвитку тваринництва цьогоріч є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка великої рогатої худоби (ВРХ) – до двох з половиною тисяч гривень за вирощування теляти до року.

Зазначені кошти виплачуються на безповоротній основі фізичним особам за утримання до тринадцятимісячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка ВРХ, який народився у господарствах фізичних осіб.

Документи на отримання дотації приймаються за місцем розташування господарств – сільськими, селищними, міськими радами. Місцеві ради направляють відповідну інформацію Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Розподіл бюджетних коштів між розпорядниками нижчого рівня затверджується Міністерством аграрної політики та продовольства України на підставі отриманих з регіонів заявок.

Термін подачі документів поділений на три періоди: перший – до 1 травня, другий – до 1 вересня, третій – до 1 грудня.

Так, на 1 травня цього року на Чернігівщині 101 фізична особа подала заявки на отримання вищевказаної бюджетної дотації за вирощування в особистих господарствах 134 голів молодняка ВРХ. Сума нарахованої дотації склала понад 181 тисячу гривень.

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини