Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 23:41:17

За два перших місяці року зовнішньоторговельний обіг в зоні діяльності Чернігівської митниці перевищив 5,5 млрд. гривень

12.03.2018   08:15Агенцiя

У Чернігівській митниці ДФС повідомляють, що загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій у зоні діяльності митниці протягом січня-лютого складає 5,6 млрд. грн., з них - експорт 1,7 млрд. грн. та імпорт 3,9 млрд. гривень.

За вартісними показниками це на 2 відс. менше, а за ваговими – на 33 відс. більше ніж за відповідний період минулого року.

За два перших місяці року відбулося зменшення обсягів імпортних операцій за вартісними показниками на 15 відс. та збільшення за ваговими - на 29 відсотків. Тенденція до збільшення обсягів експорту товарів простежується, як за вартісними показниками - на 54 відс., так і за ваговими - на 59 відсотків.

Упродовж двох місяців митниками оформлено 9 407 експортно-імпортних митних декларацій, майже 100 відс. яких подано в електронному вигляді. Наразі на обліку в зоні діяльності митниці перебуває 1 972 суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності. З них фактично здійснювали діяльність 330 суб'єктів господарювання (17 відс. від загальної кількості).

Крім того, у митниці здійснювали оформлення операцій 137 суб'єктів, які знаходяться на обліку в інших митницях. 

За цей період найбільше імпортували до України міндобрива, обладнання для тютюнової промисловості, кам'яне вугілля, тракторокомплекти, на експорт відправляли шпалери, сигарети, заготовки верхньої частини взуття, багатожильний провід, пиломатеріали, зерно кукурудзи.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини