Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 02:13:09

Гострою серед молоді залишається проблема безробіття

25.06.2012   07:16

За даними вибіркових обстежень населення (домогосподарств) з питань економічної активності, молоді особи у віці 15-34 роки становлять більше третини економічно активного населення області (193,5 тис. осіб). Найвищий рівень економічної активності (87,4%) серед молоді спостерігається у віковій групі 30-34 років.

За даними обстеження підприємств, установ та організацій області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) наприкінці 2011 року були зайняті 63,6 тис. молодих людей віком до 35 років, що становило понад чверть загальної кількості працюючих. Найбільша частка молоді працювала в рибальстві та рибництві (46,6% облікової кількості штатних працівників), торгівлі (46,2%), фінансовій діяльності (43,9%).

Приваблювала молоді кадри робота у сфері готельного та ресторанного бізнесу (35,5%), державному управлінні (30,1%). Меншу частку молоді зафіксовано на підприємствах транспорту та зв’язку (27,4%), промисловості (27,0%), у будівництві (26,7%), охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (25,3%) тощо.

Гострою серед молоді залишається проблема безробіття. Молоді люди складають біля двох третин усього безробітного населення у віці 15-70 років, визначеного за методологією МОП.

За даними державної служби зайнятості за допомогою в працевлаштуванні впродовж 2011 р. до неї звернулися 23,3 тис. молодих людей віком до 35 років. Станом на 1 січня 2012 р. на обліку перебували 6,1 тис. незайнятих молодих осіб.

За сприяння державної служби зайнятості у 2011 р. було працевлаштовано 8,5 тис. осіб у віці до 35 років, що становило 43,3% від усіх працевлаштованих громадян. До оплачуваних громадських робіт було задіяно 2,5 тис. незайнятих молодих осіб.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини