Подорожчала продукція торфозаводів Чернігівщини
Державне підприємство «Чернігівторф» підвищило розцінки на продукцію підпорядкованих йому торфозаводів – Смолинського та Ірванцівського. Найбільше зріс у ціні торф’яний брикет – майже на 25 відсотків від попередньої вартості.
Такі зміни на держпідприємстві обґрунтовують подорожчанням енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів та зростанням мінімальних заробітних плат. Крім того, попередні розцінки є значно застарілими, їх не змінювали впродовж кількох років.
Починаючи з 9-го січня, тонна торф’яного брикету з ПДВ коштуватиме 1260 гривень. Торф’яний брикет у біг-бегах вартуватиме 1520,80 гривень за одну тонну. При цьому вартість пустого біг-бега складає 160 гривень.
Зріс у ціні і пиловидний торф. Так, одна тонна торфу для пиловидного спалювання ІІ категорії відтепер коштуватиме 1170,00 гривень. Той самий торф, але в біг-бегах вартує 1355 гривень.
Торф’яний рослинний грунт вже коштує 270 гривень, а торф для компостів (сільгосп торф) – 300 гривень за одну тонну.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression