На Чернігівщині працює одна з найдавніших торгових точок з терміналом ПриватБанку
У регіональному управлінні ПриватБанку на Чернігівщині - невеличкий ювілей. Рівно 10 років тому в м. Ічня Чернігівської області в магазині "Блакитна галерея" було встановлено POS-термінал.
На сьогодні - це одна з найдавніших торгових точок з терміналом ПриватБанку .
Платіжні картки замість паперових грошей і монет, POS-термінали навіть в невеличких крамничках та кіосках у всіх містах та селах - це вже не далеке майбутнє, це вже сьогодення. Дійсно, сьогодні пластикова карта сміливо конкурує з готівкою. Це пов'язано з тим, що носити з собою купюри у великій кількості ризиковано. А карту з пластику можна відновити або заблокувати при крадіжці. Також перевага полягає в тому, що на багато видів послуг і товарів при оплаті картою надаються знижки.
Майже половина POS-терміналів, встановлених в Чернігові та області, оснащена безконтактною технологією PayPass, за допомогою якої можна здійснювати купівлі одним дотиком. Достатньо піднести картку з логотипом PayPass до зчитувального пристрою на касі, і покупку буде оплачено. Усі термінали працюють з програмою лояльності “БонусПлюс” (дарує грошові бонуси за кожну покупку, здійснену за допомогою карти банку) чи сервісами “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” (допомагають здійснювати покупки та розраховуватися за послуги, оплачуючи не всю їх вартість, а тільки частину).
Загалом в Чернігівському РУ ПриватБанку встановлено 3007 POS-терміналів.
З початку року через термінали в регіоні здійснено близько 14 млн транзакцій, а обіг склав майже 1,8 млрд грн.
Дьяконова Антоніна
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.