Доходи місцевих бюджетів за 10 місяців цього року - майже 4 мільярди гривень
Про це повідомили в Департаменті фінансів облдержадміністрації. До загального фонду надійшло близько 3,5 мільярда гривень (бюджетні призначення виконано на 108,5%), до спеціального – понад 513,1 мільйона гривень.
Доходи збільшилися майже на 1,1 мільярда гривень проти відповідного періоду минулого року. У тому числі доходи загального фонду зросли на 909,4 мільйона гривень.
Податку на доходи фізичних осіб, який в структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, за січень-жовтень отримано в сумі майже 1,98 мільярда гривень — на 759,5 мільйона гривень більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. План виконаний на 105,6%.
Податку на нерухоме майно в частині плати за землю надійшло 536,2 мільйона гривень. Надходження зросли на 145 мільйонів гривень.
За оперативними даними, упродовж 10 місяців на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів, направлено понад 4,1 мільярда гривень.
У жовтні в бюджетах районів, об’єднаних територіальних громад і міст обласного значення на ці потреби направлено близько 74% усіх видатків, загалом на захищені статті бюджету — майже 90%.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.