У жовтні за рахунок сплати податків та зборів бюджети поповнились на 750 мільйонів гривень
Більше 750 млн.грн. податків сплачено платниками Чернігівщини у жовтні поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли у півтора рази.
До державного бюджету, зокрема, надійшло 347 млн.гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається зростання сплачених сум більш як на 83 відсотки або на 158 млн.гривень.
Це відбулось в основному за рахунок сплати рентної плати за користування надрами для видобування нафти, газу та газового конденсату (понад 93 млн.грн.), а також від збільшення податку на доходи фізичних осіб та військового збору (більше 24 млн.грн.), надходжень податку на додану вартість (майже 24 млн.грн.).
Місцеві бюджети усіх рівнів поповнились майже на 403 млн.грн. податків та зборів. Фактичні надходження жовтня минулого року перевищено більш як на 34 відс. або на 103 млн.гривень. Здебільшого за рахунок зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб (66 млн.грн.), плати за землю (7 млн.грн.) та єдиного податку (26 млн.грн.).
Як у попередніх місяцях, наповнення державного та місцевих бюджетів разом взятих в основному відбувається за рахунок сплати поточних зобов’язань. Понад 98 відсотків всіх надходжень сплачено платниками самостійно. Від контрольно-перевірочної роботи та стягнення податкового боргу надійшло майже 12 млн.гривень.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області у жовтні сплачено 282 млн.гривень. Рівень відповідного місяця минулого року перевищено на 44 відс. або на 86 млн.гривень. Це зумовлено підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, а також вжиттям заходів до боржників щодо розрахунків з бюджетом..
ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.