Черговою партією вугілля незабаром поповняться склади Чернігівської ТЕЦ ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА"
Не так давно Чернігівська ТЕЦ отримала партію південно-африканського вугілля марки «антрацит», що характеризується задовільними показниками калорійності (нижча теплота згоряння) – 5530 ккал/кг та одночасно невисоким рівнем зольності – 22,6%, летких речовин – 9,9% і вологості – 8,5%.
Це дозволило вчасно розпочати опалювальний сезон з небувалим до цього показником забезпеченості паливом.
Невдовзі Чернігівська ТЕЦ ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» очікує на нову поставку високоякісного вугілля з Південно-Африканської республіки. Наразі вугілля завантажують на борт судна.
Далі вантаж буде доставлено у морський порт «Південний», а вже звідти вагонами паливо доправлять до складів Чернігівської ТЕЦ.
Керівництво ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» докладає максимум зусиль задля того, аби чернігівці впродовж опалювального сезону отримували тепло стабільно та безперебійно.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression