Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:17:30

"ВИМАЛ" планує запустити завод з виробництва картопляного білка й органічних добрив

11.10.2017   12:51Агенцiя

За рік у Чернігові приватне багатопрофільне підприємство (ПБП) «ВИМАЛ» збирається відкрити новий крохмальний завод потужністю 1440 тонн сирої картоплі на день.

Новий завод будують за технічної допомоги данської компанії SiccaDania. Підприємство  стане одним із найсучасніших виробництв картопляного крохмалю в Європі, пише Potatopro.

«Запуск нового заводу з переробки крохмалю покращить загальні доходи виробників картоплі в Україні більше, ніж удесятеро», – зазначив директор ПБП «ВИМАЛ» Сергій Самоненко.

На новому заводі діятимуть окремі гідроциклонні лінії для переробки крохмалю: одна – для великих, а інша – для невеликих гранул.

Також на підприємстві планується виготовляти фармацевтичний крохмаль та спеціальний крохмаль для виробництва дріжджів, розповів начальник відділу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт «ВИМАЛ» Євген Ребенок.

«Після запуску виробництва крохмалю в 2018 році, у 2020 році ми плануємо запустити завод, на якому відновлюватиметься білок з картопляного соку, вироблятимуться сухі картопляні волокна та рідкі органічні добрива», – повідомив засновник ПБП «ВИМАЛ» Віктор Лазар.

За його словами, технічний картопляний білок є високоліквідним білком для використання в кормах для тварин, а білковий харчовий продукт є чудовим інгредієнтом харчової промисловості.


http://www.agrotimes.net/predpriyatiya/vimal-planue-zapustiti-zavod-z-virobnictva-kartoplyanogo-bilka-j-organichnih-dobriv

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини