Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 11:58:47

"ВИМАЛ" планує запустити завод з виробництва картопляного білка й органічних добрив

11.10.2017   12:51Агенцiя

За рік у Чернігові приватне багатопрофільне підприємство (ПБП) «ВИМАЛ» збирається відкрити новий крохмальний завод потужністю 1440 тонн сирої картоплі на день.

Новий завод будують за технічної допомоги данської компанії SiccaDania. Підприємство  стане одним із найсучасніших виробництв картопляного крохмалю в Європі, пише Potatopro.

«Запуск нового заводу з переробки крохмалю покращить загальні доходи виробників картоплі в Україні більше, ніж удесятеро», – зазначив директор ПБП «ВИМАЛ» Сергій Самоненко.

На новому заводі діятимуть окремі гідроциклонні лінії для переробки крохмалю: одна – для великих, а інша – для невеликих гранул.

Також на підприємстві планується виготовляти фармацевтичний крохмаль та спеціальний крохмаль для виробництва дріжджів, розповів начальник відділу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт «ВИМАЛ» Євген Ребенок.

«Після запуску виробництва крохмалю в 2018 році, у 2020 році ми плануємо запустити завод, на якому відновлюватиметься білок з картопляного соку, вироблятимуться сухі картопляні волокна та рідкі органічні добрива», – повідомив засновник ПБП «ВИМАЛ» Віктор Лазар.

За його словами, технічний картопляний білок є високоліквідним білком для використання в кормах для тварин, а білковий харчовий продукт є чудовим інгредієнтом харчової промисловості.


http://www.agrotimes.net/predpriyatiya/vimal-planue-zapustiti-zavod-z-virobnictva-kartoplyanogo-bilka-j-organichnih-dobriv

Останні новини Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини 11:42

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП "Чернігівторф" 10:05

Призначення профільним Міністерством чергового в.о. директора ДП «Чернігівторф» (без оголошення конкурсу) викликало занепокоєння працівників підприємства щодо його подальшої долі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини