Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 22:16:44

Доходи місцевих бюджетів зросли більше ніж на третину

06.10.2017   10:07Агенцiя

У порівнянні з січнем-вереснем минулого року доходи місцевих бюджетів зросли на 950,1 мільйона гривень або на 37,3%, з них загального фонду – на 756,8 мільйона (+33,6%), спеціального – на 193,3 мільйона гривень (+66,8%).

У цілому ж сума доходів без урахування трансфертів склала 3 495,2 мільйона гривень. З них до загального фонду надійшло 3 012,5 мільйона гривень, до спеціального – 482,7 мільйона гривень. Бюджетні призначення звітного періоду виконані на 107,5%.

Суттєво — на 44,4% — зросло надходження податку на доходи фізичних осіб. Його сума становить 1 761,1 мільйона гривень.

До бюджетної скарбниці надійшло також 486,4 мільйона гривень плати за землю — 112,5% до плану 9 місяців і на 95,2 мільйона гривень більше минулорічного відповідника.

Фінансові ресурси області в першу чергу спрямовуються на оплату праці. Так, у вересні в бюджетах районів, об’єднаних територіальних громад і міст обласного значення на ці потреби направлено близько 77% усіх видатків, загалом на захищені статті бюджету – майже 90%.

Та попри всі зусилля, станом на 01 жовтня поточного року, в області наявна заборгованість із заробітної плати у сумі 14,1 мільйона гривень.

Така проблема спричинена недостатністю в окремих місцевих бюджетах Чернігівщини власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів, а також тим, що обсяги освітньої і медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я не враховують реальну потребу в коштах.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету. Це питання перебуває під постійним контролем і увагою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.


За інформацією Департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини