Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:28:31

Про ціни та індекс інфляції в області у травні. ДОВІДКА

07.06.2012   15:19

Індекс споживчих цін (інфляції) у травні 2012р. в області становив 99,5%, в Україні – 99,7%; з початку року в області – 99,6%, в Україні – 100,4%.

Серед регіонів у травні 2012р. найвищий показник інфляції (100,1%) зафіксовано в м.Києві, найнижчий (99,3%) – в Автономній Республіці Крим та Чернівецькій області.

На споживчому ринку області в травні 2012р. серед продуктів харчування найбільш суттєво (на 39,7%) подешевшали яйця. На 3,7–2,0% знизилися ціни на масло, сири, цукор, овочі. Крім того на 1,5–0,6% стали дешевшими продукти переробки зернових, рис, риба та продукти з риби, яловичина, молоко та кисломолочна продукція. Водночас на 1,4–1,1% подорожчали тваринні жири, фрукти; на 0,8–0,4% – маргарин, безалкогольні напої, свинина, м’ясо птиці;

Зростання цін на алкогольні напої та тютюнові вироби на 0,9% зумовлене подорожчанням алкогольних напоїв – на 1,3%, тютюнових виробів – на 0,5%.

Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,5% відбулося, головним чином, за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції та послуг санаторно-курортних установ.

Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 0,7%, що в першу чергу викликане подорожчанням палива та мастил на 2,1%.

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.