Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 16:39:39

На Чернігівському відділенні ПАТ "САН ІнБев Україна" введено в експлуатацію інноваційні споруди з очищення виробничих стічних вод

05.06.2012   15:28

5 червня в рамках реалізації масштабного проекту із захисту довкілля на Чернігівському відділенні ПАТ «САН ІнБев Україна» введено в експлуатацію інноваційні споруди з очищення виробничих стічних вод.

У цих спорудах буде застосовуватися передова технологія біологічної очистки стічних вод за допомогою біологічних компонентів – аеробного та анаеробного мулу, яка забезпечить максимально можливе очищення стічних вод відділення від забруднюючих компонентів.
У відкритті взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівництво підприємства.

Як відзначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, ПАТ «САН ІнБев Україна» – визнаний лідер пивоварної промисловості нашої держави, адже практично кожний десятий декалітр українського пива виробляється на цьому підприємстві.

Керівник області назвав знаковим те, що відкриття споруд з очищення виробничих стічних вод відбувається саме у Всесвітній день захисту навколишнього середовища та наголосив, що в результаті системних дій компанії у напрямку «екологія» постійно скорочуються обсяги використання води для виробництва продукції, мінімізується вплив виробництва на довкілля.

Принагідно Володимир Хоменко висловив керівництву компанії подяку за участь у соціальних проектах, які реалізуються в області, в тому числі по збереженню історико-культурної спадщини та побажав трудовому колективу комбінату вдалого поєднання набутого досвіду з добрими українськими традиціями, що забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту та завоювання нових ринків.

Після огляду відкритих споруд керівники області, міста та підприємства висадили біля нього кущі троянд.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права 14:17

25 жовтня на Чернігівщині відбудуться місцеві вибори та довибори народного депутата на окрузі №208. Прийти на дільницю ви маєте з паспортом громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини