Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:32:18

На Чернігівському відділенні ПАТ "САН ІнБев Україна" введено в експлуатацію інноваційні споруди з очищення виробничих стічних вод

05.06.2012   15:28

5 червня в рамках реалізації масштабного проекту із захисту довкілля на Чернігівському відділенні ПАТ «САН ІнБев Україна» введено в експлуатацію інноваційні споруди з очищення виробничих стічних вод.

У цих спорудах буде застосовуватися передова технологія біологічної очистки стічних вод за допомогою біологічних компонентів – аеробного та анаеробного мулу, яка забезпечить максимально можливе очищення стічних вод відділення від забруднюючих компонентів.
У відкритті взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівництво підприємства.

Як відзначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, ПАТ «САН ІнБев Україна» – визнаний лідер пивоварної промисловості нашої держави, адже практично кожний десятий декалітр українського пива виробляється на цьому підприємстві.

Керівник області назвав знаковим те, що відкриття споруд з очищення виробничих стічних вод відбувається саме у Всесвітній день захисту навколишнього середовища та наголосив, що в результаті системних дій компанії у напрямку «екологія» постійно скорочуються обсяги використання води для виробництва продукції, мінімізується вплив виробництва на довкілля.

Принагідно Володимир Хоменко висловив керівництву компанії подяку за участь у соціальних проектах, які реалізуються в області, в тому числі по збереженню історико-культурної спадщини та побажав трудовому колективу комбінату вдалого поєднання набутого досвіду з добрими українськими традиціями, що забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту та завоювання нових ринків.

Після огляду відкритих споруд керівники області, міста та підприємства висадили біля нього кущі троянд.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини