Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 18:21:49

Інвестиційна програма ПАТ "Чернігівобленерго" на 2018 рік дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення

29.08.2017   07:45Агенцiя

З проектом інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго» на 2018 рік мали можливість ознайомитися учасники наради в обласній раді.

Захід відбувся за участю першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, голови постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитра Іванова та фахівців енергетичної галузі.

Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач поінформував про проблемні питання постачання і споживання електроенергії, навів приклади європейських країн та окремих областей України стосовно організації роботи з розвитку енергетичної сфери. За словами виступаючого, споживання електроенергії зростає з року в рік, проте Товариство не має необхідних ресурсів для забезпечення безперебійного, якісного та безпечного електропостачання для споживачів області.

До того ж, стан електричних мереж та обладнання, необхідність в додатковій потужності для споживачів електроенергії вимагають значних капіталовкладень, які можуть бути залучені лише за умови впровадження стимулюючого регулювання тощо.

Під час зустрічі зазначалося, що на підставі нормативних документів зроблені відповідні розрахунки та визначені прогнозовані рівні тарифів на передачу та постачання електричної енергії. Відбулося громадське обговорення щодо перегляду тарифів на передачу та постачання електричної енергії. На офіційному сайті ПАТ «Чернігівобленерго» приймалися зауваження та пропозиції усіх зацікавлених осіб.

Разом з тим, присутні ознайомилися з проектом інвестиційної програми на 2018 рік ПАТ «Чернігівобленерго». Реалізація програми, за словами Володимира Ткача, дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення, удосконалити засоби обліку та знизити технологічні витрати електроенергії на її передачу.

Проектом програми заплановано частково покращити технічний стан обладнання, продовжити заміну старих індивідуальних лічильників електричної енергії на нові електоронні багатотарифні, також часткове оновлення парку автотранспортної техніки, засобів зв'язку тощо. Для реалізації запланованих заходів інвестиційної програми передбачається вкладення 662, 403 млн грн.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини