Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 22:22:19

Інвестиційна програма ПАТ "Чернігівобленерго" на 2018 рік дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення

29.08.2017   07:45Агенцiя

З проектом інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго» на 2018 рік мали можливість ознайомитися учасники наради в обласній раді.

Захід відбувся за участю першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, голови постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитра Іванова та фахівців енергетичної галузі.

Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач поінформував про проблемні питання постачання і споживання електроенергії, навів приклади європейських країн та окремих областей України стосовно організації роботи з розвитку енергетичної сфери. За словами виступаючого, споживання електроенергії зростає з року в рік, проте Товариство не має необхідних ресурсів для забезпечення безперебійного, якісного та безпечного електропостачання для споживачів області.

До того ж, стан електричних мереж та обладнання, необхідність в додатковій потужності для споживачів електроенергії вимагають значних капіталовкладень, які можуть бути залучені лише за умови впровадження стимулюючого регулювання тощо.

Під час зустрічі зазначалося, що на підставі нормативних документів зроблені відповідні розрахунки та визначені прогнозовані рівні тарифів на передачу та постачання електричної енергії. Відбулося громадське обговорення щодо перегляду тарифів на передачу та постачання електричної енергії. На офіційному сайті ПАТ «Чернігівобленерго» приймалися зауваження та пропозиції усіх зацікавлених осіб.

Разом з тим, присутні ознайомилися з проектом інвестиційної програми на 2018 рік ПАТ «Чернігівобленерго». Реалізація програми, за словами Володимира Ткача, дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення, удосконалити засоби обліку та знизити технологічні витрати електроенергії на її передачу.

Проектом програми заплановано частково покращити технічний стан обладнання, продовжити заміну старих індивідуальних лічильників електричної енергії на нові електоронні багатотарифні, також часткове оновлення парку автотранспортної техніки, засобів зв'язку тощо. Для реалізації запланованих заходів інвестиційної програми передбачається вкладення 662, 403 млн грн.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини