Пасажирські автоперевезення на Чернігівщині: як зміняться маршрути та розклад руху?
Вісім питань було винесено на розгляд засідання Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області.

Мова йшла як і про укладання додаткових угод на обслуговування маршрутів, так і про зміни у розкладі руху.
Зокрема транспортний засіб змінять на маршруті Чернігів – Кувечичі. Замість ГАЗ – 32213 курсуватиме Рута – 25 ПЕ. А ПАЗ 32054 відтепер обслуговуватиме напрямки Чернігів – Петрушин, Чернігів – Халявин та Чернігів – Грабівка.
Підтримало зібрання й ініціативу Менської райдержадміністрації щодо закриття рейсів 283к/284к по маршруту Чернігів – Синявка з відправкою о 17 год. 45 хв. як таких, що є нерентабельними.
Доцільним визначили внесення зміни до діючого розкладу руху на маршруті Шостка – Київ, зокрема з’явиться додаткова зупинка у місті Глухові. Такі нововведення змінять загальну протяжність маршруту з 347 на 390 кілометрів, а тривалість поїздки збільшиться на 30 хвилин.
Раніше на 15 хвилин відправлятиметься до районного центру автобус з села Іваниця Ічнянського району.
Також обговорено питання заїзду автобусів до села Звеничів по маршруту Чернігів – Буянки з представниками Ріпкинської РДА, Великовіської сільської ради та перевізником. Домовлено, що заїзд у населений пункт таки буде здійснюватися, але по тих днях тижня, на які вкаже громада. Перевізник із такою пропозицією погодився.
На засіданні не були підтримані питання про скорочення протяжності автобусного маршруту Короп-Прилуки через Чернігів до Ніжина, а також перенесення відправки рейсу на 25 хвилин, адже зазначені зміни не передбачені чинним законодавством.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.