Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 22:48:30

2,26 мільярда гривень - доходи місцевих бюджетів області в І півріччі

07.07.2017   08:17Агенцiя

Про це повідомили в Департаменті фінансів ОДА.

Зокрема до загального фонду надійшло майже 1,93 мільярда гривень (призначення виконано на 115,7%), до спеціального — 331,5 мільйона гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 663,1 мільйона гривень, або на 41,5%. При цьому доходи загального фонду зросли на 521 мільйон гривень (на 37%), спеціального фонду — на 142,1 мільйона гривень (на 75%).

Майже у півтора рази порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросли показники податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, — за 6 місяців цього року отримано 1,13 мільярда гривень. За оперативними даними, бюджетні призначення звітного періоду виконані на 115,4%.

Податку на нерухоме майно в частині плати за землю надійшло 287,7 мільйона гривень (113,6% до плану). У порівнянні з січнем-червнем минулого року надходження зросли на 58 мільйонів гривень.

За півроку на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ бюджетної сфери направлено 2,54 мільярда гривень.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини