Відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника
Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина.

27 жовтня кращі працівники транспортного комплексу та дорожнього господарства Чернігівщини зібралися на урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. Вітав їх з професійним святом перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.
Виступаючи під час зібрання, він відмітив, що Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України, через яку проходить 7,7 тис. км доріг загального користування. У цьому році проведено значну роботу по покращенню автотранспортної інфраструктури області. Зокрема, проведено ремонт дороги у напрямку Чернігів–Славутич, капітальний ремонт мосту через річку Удай на автодорозі Прилуки-Варва-Обухів. В області зареєстровано понад 2 тис. перевізників, 404 з яких здійснюють пасажирські перевезення. За дев’ять місяців поточного року ними перевезено понад 1,7 млн. тонн вантажів та 52 млн. пасажирів.
Також Станіслав Прокопенко зазначив, що від майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво і ремонт доріг, залежить своєчасне здійснення перевезень та безпека пасажирів.
“Без відданості професії цих людей і їх почуття відповідальності за справу, неможливе повсякденне життя жителів Чернігівщини, – підкреслив він і побажав всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, міцного здоров’я і подальшої успішної та безаварійної роботи, додавши. – Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху”.
З нагоди професійного свята кращім працівникам транспортного комплексу та дорожнього господарства Чернігівщини були вручені відзнаки облдержадміністрації і обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.