Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:29:41

Відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

27.10.2011   16:12

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина.

27 жовтня кращі працівники транспортного комплексу та дорожнього господарства Чернігівщини зібралися на урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. Вітав їх з професійним святом перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

Виступаючи під час зібрання, він відмітив, що Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України, через яку проходить 7,7 тис. км доріг загального користування. У цьому році проведено значну роботу по покращенню автотранспортної інфраструктури області. Зокрема, проведено ремонт дороги у напрямку Чернігів–Славутич, капітальний ремонт мосту через річку Удай на автодорозі Прилуки-Варва-Обухів. В області зареєстровано понад 2 тис. перевізників, 404 з яких здійснюють пасажирські перевезення. За дев’ять місяців поточного року ними перевезено понад 1,7 млн. тонн вантажів та 52 млн. пасажирів.

Також Станіслав Прокопенко зазначив, що від майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво і ремонт доріг, залежить своєчасне здійснення перевезень та безпека пасажирів.

“Без відданості професії цих людей і їх почуття відповідальності за справу, неможливе повсякденне життя жителів Чернігівщини, – підкреслив він і побажав всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, міцного здоров’я і подальшої успішної та безаварійної роботи, додавши. – Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху”.

З нагоди професійного свята кращім працівникам транспортного комплексу та дорожнього господарства Чернігівщини були вручені відзнаки облдержадміністрації і обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток 07:26

Судді з'явилися на футбольному полі лише в 1873 році. Тоді взагалі вважалося, що за власною ініціативою суддя в гру втручатися не повинен.

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.