Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 22:17:52

Одна з найпотужніших аграрних компаній України відзначила свій день народження на Чернігівщині

29.05.2017   11:55Агенцiя

— Коли ми на державному рівні говоримо про високі показники аграрного сектору, то завжди маємо пам'ятати, що все це — завдяки роботі кожного у сфері сільського господарства, — наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова, вітаючи з десятиріччям аграрну компанію «ІМК».

ІМК (Інновації. Менеджмент.Команда) є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні. Напрямки діяльності: виробництво та зберігання сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя, картопля), виробництво молока. Потужності розташовані у Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

Справжнє родинне свято сільгоспвиробник влаштував у суботу, 27 травня, на Красній площі Чернігова: для дітей — цікаві майстер-класи, атракціони, для дорослих — концерт та фотозони.

Зацікавила гостей свята виставка сільгосптехніки та експозиція дитячих малюнків з трьох областей України.
— 20% зернових Чернігівщини зібрано саме аграрною компанією «ІМК», — зазначив у вітальному слові перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич. — Історія розвитку цього виробника надихає: розпочали з обробітку  13 тисяч гектарів землі, зараз мають  —  82.

Привітати та подякувати, зокрема, за відповідальну соціальну позицію приїхали і представники районів Чернігівщини, де працює агрокомпанія: Прилуччина, Носівщина, Ніжинщина, Ічнянщина.

Аграрії отримали міністерські відзнаки та грамоти від райдержадміністрацій.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини