Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:50:36

Аграрії Чернігівщини почали сіяти пізні технічні культури

11.04.2017   08:04Агенцiя

Весняно-польові роботи в області у розпалі. Під посів ярих культур сільгоспвиробники Чернігівщини вже підготовили понад 32 % прогнозованого обсягу, а це – майже 287 тисяч гектарів.

Посівна кампанія триває в усіх районах області. Наразі посіяно біля 81 тисячі гектарів ярих культур, що складає більше 9 % від запланованого. Це майже на 5 тисяч гектарів більше, ніж минулоріч.

Зокрема, зернових культур посіяно біля 56 тисяч гектарів або понад 12 % до прогнозу. З них – 50 тисяч гектарів ранніх зернових (пшениця, ячмінь, овес та горох).

Також аграрії, переважно південних районів, розпочинають посів пізніх технічних культур. Так, соняшнику посіяно майже 6 тисяч гектарів, сої – 160 гектарів, цукрового буряку – 500 гектарів.


Довідково:

Цьогоріч ярими культурами на Чернігівщині планується засіяти близько 886 тисяч гектарів. У тому числі зерновими і зернобобовими – майже 458 тисяч гектарів, технічними – 275 тисяч гектарів, картоплею та овочами – біля 91 тисячі гектарів, кормовими культурами – 62 тисячі гектарів. З урахуванням озимини та багаторічних трав загальна посівна площа має скласти понад 1 мільйон гектарів.



За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини