Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 22:53:27

Міська влада вимагає ліквідувати несанкціоновану торгівлю у Чернігові

18.05.2012   12:22

Несанкціонована торгівля – це порушення громадського порядку, проте торгівля у невстановлених місцях не лише псує естетичний вигляд міста, а є ще й небезпечною для здоров’я його мешканців та гостей. Продукти, особливо молочні та м’ясні, у жарку пору року псуються миттєво, тож така торгівля є чинником харчового отруєння.

Про це йшла мова на нараді з питань протидії несанкціонованій торгівлі на вулицях міста під керівництвом заступника міського голови Олександра Буцка, що відбулась 17 травня у Чернігівській міській раді. Участь у заході взяли представники структурних підрозділів міської ради та правоохоронних органів міста.

Вся продукція повинна мати сертифікат якості, адже при санкціонованій торгівлі санепідемстанція та профільні управління контролюють якість продукту на всіх етапах виробництва, а виробник чи продавець несе відповідальність за якість продукції відповідно до чинного законодавства, підкреслив О. Буцко. Торгівля ж “з землі” або “з бордюру” здійснюється без відповідних дозвільних документів, навіть, без укладення трудових договорів.

Олександр Буцко дав доручення всім відповідним службам, в тому числі податковій інспекції, санепідемстанції, екологічній інспекції, правоохоронним органам та ін. посилити контроль щодо встановлення об’єктів вуличної торгівлі тільки в спеціально відведених місцях.

Учасники наради визнали, що для подолання такого негативного явища, як несанкціонована торгівля, необхідний системний підхід всіх відповідних служб і контролюючих органів. Крім того, на їх думку, очевидною є потреба впровадження більш жорстких санкцій до порушників діючого законодавства, окрім адміністративних стягнень, ще й вилучення товарів до судового розгляду. Адже у деяких містах України вже досить успішно вирішується питання упорядкування “диких” ринків”.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини