Служба автомобільних доріг у Чернігівській області обмежує рух вантажного транспорту по дорогах загального користування
З метою збереження та попередження руйнувань автомобільних доріг під час весняного відтавання ґрунтів земляного полотна Служба автомобільних доріг у Чернігівській області згідно розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 01.02.2017 року № 59 “Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2017 року” обмежує рух вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області:
1.1 Понад 12 тон і навантаженням на вісь понад 8 тс на наступних ділянках доріг державного значення загального користування:
• Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на ділянці км 151 – км 209, від м. Прилуки до межі з Сумською областю);
• Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (км 6 – км 211 на всій протяжності);
• Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка ( км 13 – км 90 на всій протяжності );
• Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” (на ділянці км 10 – км 50 від а/дороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзд до м. Славутич (на всій протяжності);
• Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів –
КПП “Катерінівка” (на всій протяжності в межах Чернігівської області);
• Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин ( на ділянці км 0 – км 66, та км 80 – км155);
• Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника “Качанівка” (на всій протяжності);
• Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.
1.2 Понад 12 тон і навантаженням на вісь понад 6 тс на всіх територіальних дорогах державного значення загального користування, крім ділянок доріг з цементобетонним покриттям: Прилуки – Ладан, а/д М-02 – Бахмач, а також під’їздів до м. Ніжин і м. Борзна;
1.3 Понад 6 тон і навантаженням на вісь понад 4 тс на обласних та районних автомобільних дорогах місцевого значення загального користування.
Орієнтовні терміни обмежень: 1 березень по 15 квітня поточного року.
Строки зняття обмежень руху можуть бути скореговані при відновленні фізико-технічних характеристик доріг і стабілізації погодних умов.
Прохання перевізників завчасно подбати про доставку необхідних вантажів та відповідно скоригувати плани перевезень.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.