Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 14:58:38

Суд задовольнив позов КРУ до ДП “171 Чернігівський військовий завод”

26.10.2011   13:08Агенцiя

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги Контрольно-ревізійного управління в Чернігівській області до Державного підприємства ДП “171 Чернігівський військовий завод”.

Йдеться про відшкодування до Державного бюджету м. Чернігова майже 1 мільйон гривень.
Так, ревізія ДП “171 Чернігівський військовий завод” встановила, що у 2009 – 2010 роках підприємство відповідно до наказу Міністерства оборони України реалізувало основні засоби приватним підприємствам, фізичним особам-підприємцям та працівникам заводу. Виручені кошти мали піти в рахунок погашення податкового боргу.

Проте на момент ревізії підприємство недоотримало від покупців всіх коштів за продане майно та не перерахувало до бюджету 987 тис грн.

“Оскільки підприємство не поспішало виконати вимоги про усунення виявлених фінансових порушень, контрольно-ревізійне управління змушене було звернутися до суду”, – пояснила начальник відділу інспектування органів державної влади Олена Коросташовець.

Тепер суд зобов’язав ДП “171 Чернігівський військовий завод” виконати вимоги КРУ щодо відшкодування коштів шляхом проведення претензійно-позовної роботи та перерахування їх до Державного бюджету м. Чернігова.

Постанова суду набрала законної сили.

Прес-служба КРУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відповідальність за незаконну вирубку лісів буде посилено

Відповідальність за незаконну вирубку лісів буде посилено 14:13

За інформацією Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, на території підвідомчих державних лісогосподарських підприємств у 2017 році зареєстровано 60 випадків незаконних рубок загальною масою 1165 кубометрів.

Спілка жінок Чернігівщини вчить громади області, як забезпечувати рівні можливості жінок і чоловіків

Спілка жінок Чернігівщини вчить громади області, як забезпечувати рівні можливості жінок і чоловіків 14:07

Громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини» розпочала реалізацію проекту «Розширення можливостей жінок в прийнятті рішень – успішна децентралізація влади».

Край неляканих браконьєрів

Край неляканих браконьєрів 13:32

22 травня у прес-центрі «Чиста політика» Київський еколого-культурний центр і ГО «Суспільний захист громадян» провели прес-конференцію на тему: «Чернігівщина-край неляканих браконьєрів».

Громади Чернігівщини зміцнюють зв'язки з польськими гмінами

Громади Чернігівщини зміцнюють зв'язки з польськими гмінами 13:14

«Ми відправилися в далеку подорож, а виявилося, що не залишили меж Європи», – саме висловлювалися представники Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща), які відвідали Чернігівщину 13 – 17 травня за програмою візиту «День Європи – 2019: співпраця польських гмін та українських територіальних громад для зміцнення місцевого самоврядування».

Район вулиці Пухова готують до переходу на збір сміття в підземні контейнери

Район вулиці Пухова готують до переходу на збір сміття в підземні контейнери 13:05

Чим великі заглиблені контейнери для сміття місту кращі за звичайні? Це прокоментував директор комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок.