Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 08:12:50

Чернігівська область серед лідерів найсумлінніших платників за комунальні послуги

03.02.2017   12:48Агенцiя

Заборгованість з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в грудні збільшилася на 17% в порівнянні з показником на кінець листопада і досягла 9,4 млрд грн.

Заборгованість з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в грудні збільшилася на 17% в порівнянні з показником на кінець листопада і досягла 9,4 млрд грн.

Заборгованість з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в грудні збільшилася на 17% в порівнянні з показником на кінець листопада і досягла 9,4 млрд грн., повідомляє Державне управління статистики.
 
Заборгованість за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за звітний період трохи зменшилася і становить 2,4 млрд грн, заборгованість за вивезення побутових відходів збільшилася до 400 млн грн.
 
При цьому заборгованість за централізоване водопостачання та водовідведення скоротилася на 6% - до 1,5 млрд грн.
 
"У грудні українці сплатили за електроенергію 2 млрд грн (108,4% від нарахованих за цей період сум). При цьому заборгованість за електроенергію станом на кінець грудня склала 3,3 млрд грн", - повідомляє Держстат.
 
Всього у грудні українці сплатили за житлово-комунальні послуги 7,9 млрд грн, що становило 63,8% нарахованих за цей період сум. Найвищий рівень оплати спостерігався у Рівненській, Чернігівській та Вінницькій областях (105,4%, 97% та 94,4% відповідно), а найнижчий - у Закарпатській, Луганській та Дніпропетровській областях (42,2%, 46,5% та 53,4% відповідно).
 
У січні-грудні 2016 року з населенням було укладено 36,1 тис. договорів про реструктуризацію заборгованості на загальну суму 165 млн грн.

Україна комунальна

Останні новини Чернігівщини

26 травня - цей день в Україні та в світі

26 травня - цей день в Україні та в світі 08:04

26 травня – Всесвітній день лінді-хопу. У Грузії відзначають День незалежності, День матері в Польщі і День батька в Німеччині.

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).