Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 01:00:16

“Південьзахідшляхбуд” додатково отримав 30 мільйонів, бо “ціни зросли”

26.10.2011   11:42Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області за результатами тендерів 18 жовтня уклала угоди з ПАТ “Південьзахідшляхбуд” на будівництво дороги Каціри – Осіч та капремонт мосту через р. Удай. Загальна вартість угод склала 31,27 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

Компанія-переможець за 13,13 млн грн. здійснить продовження робіт по скорегованій документації на будівництві дороги місцевого значення Каціри – Осіч (км 0+000 – 5+193). Крім того, переможцю дістались 18,14 млн грн. на завершення ремонту мостового переходу через р. Удай на дорозі місцевого значення Прилуки – Варва – Срібне – Обухове (км 19+900 – 20+600).

Обидві закупівлі здійснено за неконкурентною процедурою “у одного учасника”, що пояснено відсутністю конкуренції. Раніше “Південьзахідшляхбуд” був обраний генпідрядником за процедурою “відкриті торги”, а потім відбулось коригування проектної документації. “Зміни в нормативних документах та значний ріст вартості матеріалів, що привело і до зміни обсягів робіт, які необхідно виконувати, стали підставою для коригування проектно-кошторисної документації”, – йдеться в обґрунтуванні.

ПАТ “Південьзахідшляхбуд” входить в київську будівельну корпорацію “Золоті Ворота”. Нагадаємо, раніше “Південьзахідшляхбуд” отримало підряд на будівництво дороги Київ – Харків – Довжанський в Харківській області вартістю 850 млн грн. при ціні будівництва 72 млн грн/км.

Наші гроші

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини