Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:58:01

Проблеми вирішуються у діалозі

21.01.2017   11:49Агенцiя

За сприяння облдержадміністрації намічені шляхи вирішення проблемних питань співпраці ТОВ «Малтюроп Юкрейн» та комунального підприємства «Чернігівводоканал».

Подальші кроки до взаємопорозуміння обох сторін обговорили учасники наради, яку сьогодні, 20 січня, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У розгляді питання взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники вищевказаних підприємств.

Як повідомлялося раніше, конфліктна ситуація між «Малтюроп Юкрейн» та «Чернігівводоканалом» виникла через неузгодженість ціни за очищення стічних вод, які завод з виробництва солоду скидає до системи міської каналізації Чернігова. У грудні минулого року Сергій Сергієнко доручив Департаменту ЖКГ ОДА розробити алгоритм дій з вирішення питання.

Декілька тижнів, за спільною згодою, представники «Чернігівводоканалу» інспектували об’єкти «Малтюроп Юкрейн». Зокрема, перевірявся рівень вмісту шкідливих речовин у використаній під час технологічного процесу воді. Також керівники обох підприємств провели ряд зустрічей для обговорення формату подальшої співпраці. У результаті досягнуті домовленості про будівництво нових очисних споруд на заводі. Однак, цей процес вимагає певного часу. Нагальною також є проблема земельної ділянки для цього будівництва. Тому поки що очищення стічних вод виробника солоду забезпечуватиме «Чернігівводоканал». Вартість цих послуг буде визначена з урахуванням показників перевищення вмісту шкідливих речовин.

– Я дякую всім, хто долучився до вирішення даного питання. Дуже добре, що керівництво обох підприємств у спільному діалозі дійшли згоди. Зі свого боку обласна державна адміністрація і надалі готова сприяти у розв’язанні подібних ситуацій. Адже забезпечення розвитку виробництва на підприємствах області – одне з головних завдань нашої діяльності, – наголосив Сергій Сергієнко, підсумовуючи результати обговорення, та побажав усім присутнім плідної співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини