Протягом 2016 року від платників Чернігівщини до державного та місцевих бюджетів надійшло майже 5,9 мільярдів гривень
За 2016 рік платниками Чернігівщини сплачено 5896 млн. грн. податків і зборів (обов`язкових платежів), контроль за справлянням яких закріплено за органами фіскальної служби.

Із загальної суми надходжень до Державного бюджету сплачено 2794 млн. грн., до місцевих бюджетів – 3102 млн. гривень.
Найбільшу питому вагу в загальній сумі платежів до бюджетів усіх рівнів складають:
- податок на доходи фізичних осіб – майже 41 відс. (2406 млн. грн.);
- податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів – понад 16 відс. (957 млн. грн.);
- рентна плата за користування природними ресурсами (лісові ресурси, вода, надра) – майже 13 відс. (756 млн. грн.);
- податок на майно (плата за землю, податок на нерухомість, транспортний податок) – більше 9 відс. (549 млн. грн.);
- єдиний податок на підприємницьку діяльність – 6,5 відс. (381 млн. грн.);
- податок на прибуток підприємств – майже 5 відс. (282 млн. грн.);
- акцизний податок від реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива – майже 4 відс. (228 млн. грн.).
Більше 40 відс. від загальнообласної суми податкових надходжень - 2372 млн. грн. - забезпечила Чернігівська ОДПІ. Прилуцькою ОДПІ зібрано 1849 млн. грн. (понад 31 відс.), Ніжинською ОДПІ – 960 млн. грн. (більше 16 відс.), Менською - 641 млн. грн. (майже 11відс.).
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.