Контрабанда!? Не склалося…
Близько 4 – ї ранку 24 жовтня на відстані 5 м до лінії держкордону та 5 км від с. Тимоновичі Семенівського району прикордонним нарядом виявлено доріжку слідів через контрольно-слідову смугу, яка вела до рову прокопаного вздовж лінії держкордону та в зворотному напрямку.

Негайно в цей район вибула група реагування відділу прикордонної служби “Семенівка”. Паралельно були прийняті міри по прикриттю тилових підступів до мосту через річку Снов та держкордону. Незабаром на польовій дорозі було виявлено сліди автомобіля, які вели в напрямку держкордону та в зворотному напрямку.
При під’їзді прикордонників до державного кордону на території РФ було помічено двох невідомих осіб, які помітивши прикордонників зникли з місця подій в напрямку тилу. При подальшому огляді місцевості на напрямку Тимоновичі (Україна) – Любечани (РФ) в рові за контрольно-слідовою смугою було виявлено 30 тюків товарів народного вжитку, а саме взуття та трикотажних виробів.
Вилучений товар доставлено до прикордонного підрозділу для подальшого встановлення його походження та кількості. Оцінку та подальшу долю вилученого скоріш за все встановлюватимуть податківці Семенівського району.
Загалом же за тиждень з 17 по 23 жовтня 2011 року на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку було пропущено близько 83 тис. громадян та 20 тис. транспортних засобів, за цей час затримано 20 порушників державного кордону. Контрабандних товарів вилучено на загальну суму 25,5 тисяч гривень.
До адміністративної відповідальності притягнуто 63 громадянина, на яких накладено штрафів на суму 9123 гривні.
Через державний кордон не пропущено 22 громадян, з яких 7 – діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.