Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 01:35:31

Контрабанда!? Не склалося…

26.10.2011   07:39

Близько 4 – ї ранку 24 жовтня на відстані 5 м до лінії держкордону та 5 км від с. Тимоновичі Семенівського району прикордонним нарядом виявлено доріжку слідів через контрольно-слідову смугу, яка вела до рову прокопаного вздовж лінії держкордону та в зворотному напрямку.

Негайно в цей район вибула група реагування відділу прикордонної служби “Семенівка”. Паралельно були прийняті міри по прикриттю тилових підступів до мосту через річку Снов та держкордону. Незабаром на польовій дорозі було виявлено сліди автомобіля, які вели в напрямку держкордону та в зворотному напрямку.

При під’їзді прикордонників до державного кордону на території РФ було помічено двох невідомих осіб, які помітивши прикордонників зникли з місця подій в напрямку тилу. При подальшому огляді місцевості на напрямку Тимоновичі (Україна) – Любечани (РФ) в рові за контрольно-слідовою смугою було виявлено 30 тюків товарів народного вжитку, а саме взуття та трикотажних виробів.

Вилучений товар доставлено до прикордонного підрозділу для подальшого встановлення його походження та кількості. Оцінку та подальшу долю вилученого скоріш за все встановлюватимуть податківці Семенівського району.

Загалом же за тиждень з 17 по 23 жовтня 2011 року на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку було пропущено близько 83 тис. громадян та 20 тис. транспортних засобів, за цей час затримано 20 порушників державного кордону. Контрабандних товарів вилучено на загальну суму 25,5 тисяч гривень.

До адміністративної відповідальності притягнуто 63 громадянина, на яких накладено штрафів на суму 9123 гривні.

Через державний кордон не пропущено 22 громадян, з яких 7 – діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.