Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 09:13:47

Діяльність вантажного автотранспорту Чернігівської області

26.10.2011   07:36

30 жовтня автомобілісти і дорожники відзначають своє професійне свято, яке є одним із найбільш поширених свят не тільки для працівників цих галузей, а й для всіх власників автотранспортних засобів.

За 9 місяців 2011р. підприємства автомобільного транспорту області, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями на власному автотранспорті, доставили замовникам 1,7 млн.т вантажів, що на 7,4% більше рівня відповідного періоду 2010р. Вантажооборот виконано в обсязі 828,1 млн.ткм, який зріс на 13,1%. Найпотужнішими перевізниками були транспортники обласного центра: ПАТ “АТП–17462”, ВАТ “АТП–17454”, ТОВ “Центр-Євро-Транс Плюс”, ПП “Укрінтерсофт”, ТОВ “ОЗЗІ”.

На ринку транспортних послуг активно функціонують приватні перевізники. Вони виконують автомобільні вантажоперевезення в Україні та за її межами. На 1 жовтня 2011р. в області налічувалося 1146 фізичних осіб-підприємців, у власності яких знаходилася 2001 вантажівка.

Частка перевезених вантажів та вантажообороту, виконаних приватними підприємцями області, становила, відповідно, 75,6 та 86,2% загального обсягу.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини