Чернігівське тролейбусне управління вже отримало три нові тролейбуси
Комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» міської ради вже отримало перші три тролейбуси, що закуплені в рамках договору з ПрАТ «Чернігівський автозавод».
Процес передачі відбувався на території автозаводу й після перевірки справності системи та інструктажу всі машини були доставлені до тролейбусного управління.
Як вже повідомлялось раніше, КП «Чернігівське тролейбусне управління» уклало договір купівлі-продажу 10 нових тролейбусів з ПрАТ «Чернігівський автозавод».
Підписання договору відбулося 22 листопада, за умовами якого перші три тролейбуси Т-12110 мали б надійти покупцеві до 29 листопада. Всі 10 машин тролейбусне управління отримає до 23 грудня.
Довідково.
Ціна за 1 тролейбус (без ПДВ) – 3 млн 245 тис. грн. Загальна сума угоди з ПДВ – 38 млн 940 тис. грн. Підписання договору є результатом передбаченої законодавством конкурсної процедури, проведеної в системі публічних закупівель «Рrozorro».
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression