Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 листопада, 16:04:02

"Агробізнес завтра і сьогодні"

25.11.2016   08:13Агенцiя

Саме на цю тему 24 листопада у конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся навчальний семінар.

Захід проведено за ініціативи обласної ради та Департаменту агропромислового розвитку ОДА у партнерстві з адвокатським об'єднанням IMG Partners.

Учасники заходу обговорили актуальні питання стратегії захисту та зростання агропромислового бізнесу, протидії рейдерству, проблеми правової та податкової політики, управління земельним банком агропідприємництва та інші актуальні питання.

Учасники зазначали, що в процесі децентралізації та формування нового територіально-адміністративного устрою місцеве самоврядування має бути зацікавлене в позитивній динаміці економіки області. Це збільшить надходження до місцевих бюджетів та, відповідно, сприятиме соціальному розвитку територій. Важливо, щоб громади розуміли, що розвиток місцевого бізнесу забезпечує нові робочі місця, стабільну заробітну плату, отже – зростання рівня добробуту людей.

Стратегії захисту та зростання агробізнесу озвучив практикуючий адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання IMG Partners, керуючий справами ТОВ «Лоретта-Агро» Ігор Мельник. Окрім того, він детально зупинився на проблемах рейдерства, як негативному явищи сьогодення, правових аспектах його протидії та інших питаннях, які виникають у цьому бізнес-сегменті.

Практикуючий адвокат IMG Partners, заступник голови аграрного комітету «Асоціації правників України» Віталій Янкович розповів про організаційно-правові форми фермерства в Україні, які використовуються в аграрній сфері, окреслив перспективи цього сектору господарювання, умови та переваги договору емфітевзису. За словами Віталія Янковича, емфітевзис – це довгострокове відчужування, що успадковує право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб. Він також наголосив, що в майбутньому договір емфітевзису витіснить договір оренди.

Про оптимізацію системи оподаткування агровиробника та практичні кейси поінформувала учасників семінару практикуючий адвокат IMG Partners, голова податкового комітету «Асоціації податкових радників України» Леся Каспрук. Правознавець окремо зупинилась на питаннях системи оподаткування у 2017 році, практичних аспектах мораторію на проведення перевірок та інших юридичних тонкощах ведення агропромислового бізнесу.

Основа економіки Чернігівської області – агропромислова галузь. Тож на семінарі обговорили стратегії захисту та зростання агробізнесу. Детально зупинилися на організаційно-правових формах ведення фермерства. Мова також йшла про систему оподаткування у 2017 році, практичні аспекти мораторію на проведення перевірок та інші юридичні тонкощі агропромислового виробництва.

Організатори переконані, що такий семінар дасть змогу його учасникам отримати більше практичних навичок ведення агробізнесу у правовому полі.

Останні новини Чернігівщини

Про права на любов та особисте життя людей з інтелектуальними порушеннями говорили у Чернігові

Про права на любов та особисте життя людей з інтелектуальними порушеннями говорили у Чернігові 11:33

16 листопада у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбувся круглий стіл «Право на любов: можливості для реалізації сексуальних та репродуктивних прав осіб з інтелектуальними порушеннями в Україні».

Фестиваль

Фестиваль "Грудневі театральні вечори" святкує ювілей 09:52

Найстаріший театральний фестиваль в Україні «Грудневі театральні вечори» відбудеться вже в тридцяте. Фестиваль започаткував Чернігівський молодіжний театр. За всі довгі тридцять років було зіграно 119 вистав 29-ти різних театрів зі Львова, Києва, Одеси, Харкова, Москви, Санкт-Петербургу, Таллінну.

Пасажирські автоперевезення в області: що нового

Пасажирські автоперевезення в області: що нового 09:33

Жителі Носівського району незабаром зможуть виїздити до Чернігова о 6год.00хв. Рішення про відновлення рейсу 2377к маршруту Носівка–Чернігів прийнято під час засідання Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області.

Національно-патріотичне виховання: хороший темп - не привід збавляти оберти роботи

Національно-патріотичне виховання: хороший темп - не привід збавляти оберти роботи 09:25

На цьому наголосила заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова 16 листопада під час чергового засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Павло Нагорний з Чернігова отримав стипендію Президента України

Павло Нагорний з Чернігова отримав стипендію Президента України 09:18

Днями в Києві відбулося нагородження лауреатів стипендії Президента України.