Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 10:15:43

КП "ЧТУ" підписало договір на поставку 10 нових тролейбусів

24.11.2016   08:13

Комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради уклало договір купівлі-продажу щодо 10 нових тролейбусів з ПрАТ «Чернігівський автозавод». Про це повідомив директор КП «ЧТУ» Дмитро Лавренюк.

Підписання договору відбулося вчора увечері (22 листопада) в приміщенні тролейбусного управління. Від імені Чернігівського автозаводу його підписав голова правління підприємства Валерій Купцов.

Згідно з умовами договору, перші три тролейбуси Т-12110 мають надійти покупцеві до 29 листопада. До 23 грудня тролейбусне управління має отримати всі 10 машин.

Ціна за 1 тролейбус (без ПДВ) – 3 млн 245 тис. грн. Загальна сума угоди з ПДВ – 38 млн 940 тис. грн.

Підписання договору є результатом передбаченої законодавством конкурсної процедури, проведеної в системі публічних закупівель «Рrozorro». Договір оприлюднений на сайті «Рrozorro».

Останні новини Чернігівщини

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

У рамках національного проєкту

У рамках національного проєкту "Велике будівництво" триває реконструкція Корюківської школи 09:01

З 1 березня цього року в Чернігівській області, як і по всій країні, стартував національний проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова інфраструктури України.

Прилуки: перше засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Прилуки: перше засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації 08:52

У зв'язку з ситуацією, що склалась у нашій державі, з метою забезпечення безпосередньої організації і координації робіт по запобіганню поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, 27 березня відбулось засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини