Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 05:23:20

Зовнішня торгівля товарами в м.Чернігові в січні–вересні 2016 року. ДОВІДКА

24.11.2016   08:11Агенцiя

У січні–вересні 2016 р. підприємства та організації м.Чернігова здійснювали зовнішню торгівлю товарами з партнерами 97 країн світу, повідомило Головне управління статистики у Чернігівській області.

Зовнішньоторговельний оборот товарами підприємств міста складав 32% загального обороту області. При цьому експорт товарів становив 105 млн.дол. США, імпорт – 102 млн.дол. США. У порівнянні із січнем–вереснем 2015 р. обсяг експорту збільшився на 24%, імпорту – на 20%.

Значні експортні поставки здійснювалися до Росії, Білорусі, Польщі, Нідерландів, Єгипту, Туреччини, Іспанії, Італії та Литви, частка яких у загальному обсязі експорту товарів із Чернігова становила 71%.
Основними статтями експорту були папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, зернові культури, деревина і вироби з неї, електричні машини, насіння і плоди олійних рослин, готові харчові продукти, на які припадало майже три чверті обсягу.

Вагома частка (79%) імпортованих товарів надходила з Білорусі, Російської Федерації, Китаю, Польщі та Німеччини.

В асортименті імпорту переважали полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, добрива, засоби наземного транспорту, крім залізничного, котли, машини, мінеральні продукти, нитки синтетичні або штучні.

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини