Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 23:23:05

Якісні житлово-комунальні послуги — результат спільної роботи

19.11.2016   09:55Агенцiя

Питання безперебійного функціонування сфери житлово-комунального господарства стає особливо актуальним з початком холодів. Про те, як зробити життя сіверян більш комфортним, говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації.

Акцент — на посиленні взаємодії облдержадміністрації з Чернігівською міською радою та об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) області у галузі ЖКГ.

В обговоренні взяли участь заступник голови ОДА Сергій Сергієнко, представники Чернігівської міської ради, відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, ОТГ, підприємств житлово-комунального господарства, ОСББ та ОЖБК.

Зокрема начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц поінформував про хід виконання програм щодо благоустрою міста. Він також надав відомості про темпи створення ОСББ та встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії.

— Людям варто доводити до відома не тільки обсяги економії коштів завдяки обліку тепла, а й пояснювати, що не лише квартира, а й вся багатоповерхівка — то їх власність, — акцентував Ярослав Куц. До слова, область уже забезпечена лічильниками на 68,5%.

Йшла мова і про утилізацію твердих побутових відходів.

Поділилися власними напрацюваннями щодо впровадження енергоефективних заходів і представники новостворених об’єднаних територіальних громад. Варто зауважити, що п’ять ОТГ, що з’явилися у 2015 році, уже активно освоюють на ці потреби кошти, надані державою.

Однак, працювати ще є над чим. Зокрема гостро у громадах, що не мають власних профільних комунальних підприємств з обслуговування ЖКГ, постане питання укладання договір з відповідними організаціями. Найбільш спірне у цій ситуації — формування тарифів.

— Об’єднана територіальна громада така ж частина області, як і звичайні населенні пункти. Тому ОДА посильно допомагатиме у вирішенні їх проблем: де фахівцями, де рекомендаціями, а де, за необхідності, звертатиметься і до Кабміну, — наголосив Сергій Сергієнко.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.