Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 23:28:19

За 10 місяців 2016 року чернігівські платники збільшили надходження до Державного бюджету на понад 147 млн. гривень

18.11.2016   07:45Агенцiя

На брифінгу в.о. заступника начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Вікторія Соломко розповіла про стан надходжень податків (зборів, обов’язкових платежів) до бюджету.

Так, за підсумками січня - жовтня  2016 року платниками Чернігівської ОДПІ до  загального фонду Державного бюджету сплачено 804,9 млн.грн, приріст до відповідного періоду минулого року складає 22,4 відс., додатково надійшло 147,1 млн.гривень. У жовтні п.р. платниками сплачено 79,4 млн.грн, що на 20 відсотків більше аналогічного показника минулого року.

Найбільшими за обсягами надходжень до Державного бюджету за 10 місяців п.р. є  податок на додану вартість, якого надійшло 357,6 млн.грн, податок на доходи фізичних осіб - 232,3 млн.грн, податок на прибуток - 79,3 млн.грн, військовий збір - 75,4 млн.гривень.

До місцевих бюджетів за січень-жовтень 2016 року платниками Чернігівської ОДПІ спрямовано 1100,3 млн.грн, що на 372,4 млн.грн або на 51,2 відс. більше аналогічного показника минулого року. У жовтні  п.р. зібрано 115,7 млн.грн, приріст до рівня минулого року становить  35,7  млн.гривень (44,6 відсотків).

Найвагомішими за обсягами надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб - 603,2 млн.грн, податок на майно  - 200,4 млн.грн, єдиний податок – 127,1 млн.грн, акцизний податок  - 101,6 млн.гривень.

Надходження єдиного внеску за 10 місяців п.р. склали  946,2 млн.гривень.

Податківець також повідомила про те, що за 10 місяців п.р. відшкодовано податку на додану вартість на поточний рахунок платника  (з урахуванням заявлених за минулі періоди) 363,0 млн.гривень.
У ході проведення заходу доповідач звернула увагу присутніх на те, що в приміщенні Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області функціонує Центр обслуговування платників.

«На сьогодні Центр є справжнім осередком надання сучасних адміністративних та сервісних послуг. Працівники інспекції забезпечують своєчасне, комфортне та якісне обслуговування всіх відвідувачів Центру», - зазначила Вікторія Соломко.

На завершення брифінгу податківець відповіла на запитання присутніх, подякувала представникам ЗМІ за прийняття участі у заході і увагу до діяльності податкової інспекції та нагадала про обов’язок своєчасно і у повному обсязі декларувати та сплачувати податки, адже  це запорука фінансової стабільності та добробуту кожного мешканця нашого міста.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини