Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 03:58:51

Податківці порахували скільки послуг надано платникам у 2016 році

17.11.2016   12:21Агенцiя

У Чернігівській області протягом січня–жовтня поточного року до податкових органів області звернулося майже 573 тис. платників податків з метою отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

Про це повідомляє сектор комунікацій відділу організації роботи  ГУ ДФС у Чернігівській області, посилаючись на інформацію Головного управління ДФС.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 66 відсотків (381,5 тис.) надано через Центри обслуговування платників. Найбільш затребуваною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 36 тис. осіб. На другому місці послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій –  більше 7  тис. послуг.

Також, значну кількість було надано наступних послуг: надання витягу з реєстру платника єдиного податку – 5,4 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 4,3 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – майже 3 тис., реєстрація платника єдиного податку – 2 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби – 2 тис.,  видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами –  по 2 тисячі.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини