Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 01:34:14

Виконавчий комітет визначив головних розпорядників бюджетних коштів для реалізації проектів-переможців міського конкурсу

17.11.2016   08:02Агенцiя

На засіданні виконавчого комітету 15 листопада визначено головних розпорядників бюджетних коштів для реалізації проектів-переможців міського конкурсу в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки.

На головних розпорядників коштів міського бюджету буде покладене завдання з реалізації проектів – переможців конкурсу за відповідним напрямком діяльності. Їх перелік ґрунтується на сутності змісту проектів, змісту основних функцій та напрямків діяльності структурних підрозділів Чернігівської міської ради.

На засіданні вирішено, що виконавчий комітет Чернігівської міської ради буде головним розпорядником коштів міського бюджету для проектів: «Після АТО» (розробник: громадська організація “Центр допомоги особам, що постраждали в наслідок військових конфліктів “Чернігів”); «Крок на зустріч» (Чернігівська обласна благодійна організація «Аратта»); «Семінар-практикум «Стратегічне планування діяльності волонтерських ГО м. Чернігова, які надають оперативну допомогу воякам Східного фронту та родинам військових» (громадська організація «Єдина родина Чернігівщини»); «Інформаційна компанія «Соціальні послуги для дітей з інвалідністю» (громадська організація «Голос батьків»).

Для проектів: «Небезпечні сусіди» (Чернігівська обласна молодіжна громадська організація “Світанок”); «Чернігів туристичний, позначення паркових та кемпінгових зон» (громадська організація “Військово-спортивний клуб “Північний корпус”) головним розпорядником коштів міського бюджету визначено управління житлово-комунального господарства міської ради.

Управління освіти міської ради здійснюватиме реалізацію проекту «Вибір-10»: пілотне проведення програми профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності» (громадська організація “Центр профілактики “Вибір”). Реалізація проекту «БУДЕ СОНЦЕ!» (Чернігівська міська громадська організація інвалідів “Черешня”) буде покладена на управління охорони здоров'я міськради.

У рішенні виконавчого комітету також зазначено, що громадські організації, проекти яких визначені переможцями конкурсу, стають одержувачами бюджетних коштів та здійснюють реалізацію своїх проектів відповідно до визначених в них заходів.

Як вже повідомлялось раніше, на міський конкурс проектів в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки було надано 13 проектів, останній з яких до участі у конкурсі допущено за рішенням конкурсної комісії після підтвердження своєчасного подання документів на участь у конкурсі в електронному вигляді.

За результатами оцінки конкурсних пропозицій, за кількістю балів переможцями визнано 8 проектів, на загальну суму 75 581 грн.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.