Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 07:01:51

Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-березень 2012 року. ДОВІДКА

01.05.2012   08:11

Підприємства області упродовж січня-березня 2012 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,6 млрд.грн.

Частка підприємств добувної промисловості в обсязі реалізації становила 10,6%, переробної – 54,0%, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 36,6%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності – 6,8%, машинобудування – 3,4%, легкої промисловості – 1,8%, хімічної – 1,0%.

Більше половини загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 21% – м. Прилук.

У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції становив 3,3 тис.грн. Більше, ніж у середньому по області, цей показник склав у містах Прилуки (12,8 тис.грн.) та Чернігів (6,3 тис.грн.), Корюківському (8 тис.грн.), Менському (4,6 тис.грн.) та Варвинському (4,8 тис.грн.) районах.

В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 54,9% становили товари широкого та тривалого використання, 41,4% – сировинна продукція, 3,7% – продукція інвестиційного призначення.

Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів) надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 947,6 млн.грн., з них 34,8% від іноземного замовника.

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини