Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 01:02:45

КП "Чернігівводоканал" повідомляє про проведення робіт з локалізації та ліквідації аварій 21-22 жовтня

22.10.2016   08:54

21 жовтня КП «Чернігівводоканал» виконує аварійні роботи по усуненню пориву на водопроводі діаметром 300 мм на вулиці Гагаріна та пориву на водопроводі діаметром 200 мм на вулиці Коцюбинського (перехрестя з проспектом Миру).

Відбулося часткове відключення води в районі вул. Гагаріна, можлива поява осаду в питній воді у абонентів в районах аварій.

21 жовтня КП «Чернігівводоканал» виконує аварійні роботи  по усуненню пориву на водопроводі діаметром 300 мм на вулиціЦе та ділянка водопроводу, на якій, за Інвестиційною програмою підприємства саме зараз проходить реконструкція. Через те, що зараз вода ще подається по старому аварійному водопроводу, пориви відбуваються систематично. Зазначимо, що рішення по реконструкції цієї ділянки було прийняте саме через велику кількість аварійних ситуацій. Остання аварія на даній ділянці була 31 серпня цього року. Під час аварії було затоплено траншею у якій була прокладена нова пластикова труба водопроводу.

Аварія на водопроводі, яка відбулася близько 7.40 ранку 21 жовтня була не менш масштабною. Справа в тому, що після пориву водопроводу та зниження тиску у мережі, спрацювала автоматика на ВНС №2 і подача води була збільшена.

Аварійними бригадами КП «Чернігівводоканал» місце пориву було оперативно локалізовано, а водопостачання на ділянці по вул. Гагаріна від вул. Л. Пашина (Безпалого) до вул. Костомарівської (Чапаєва) – припинено.

На даний час без централізованого водопостачання залишилися: вулиця Гагаріна, від вул. Л. Пашина (Безпалого) до вул. Костомарівської (Чапаєва), приватний сектор вулиця Макаренка, приватний сектор вулиця О. Тищенського (Кропивянського), приватний сектор вулиця Ф. Уманця (Макаєвської), приватний сектор.  На час ліквідації пориву буде організовано підвезення питної води.Відновлення водопостачання заплановане на вечір 21 жовтня.

У зв’язку з аварією, що відбулася на водопроводі Д=300 по вул. Гагаріна, в найближчі дні можлива поява осаду у питній воді, яка поступає до абонентів в районах Масанів та Подусівки.

Ще одна аварія відбулася 21 жовтня в районі перехрестя вул. Коцюбинського та проспекту Миру, приблизно на місці з’єднання водопроводів Д=150 та Д=200. Проблема цієї аварії полягає в тому, що вода почала поступати у теплотрасу, яка знаходиться на протилежному боці вул. Коцюбинського, що ускладнило визначення пориву.

Аварійними бригадами КП «Чернігівводоканал» було перекрито проблемну ділянку, а водопостачання будинків відбулося за резервною схемою. Після відкачування води лабораторією КП «Чернігівводоканал» було визначене місце пориву. Роботи щодо ліквідації аварії на вул. Коцюбиньского розпочнуться після погодження розкопок зі всіма службами, адже на цій ділянці, окрім теплотрас проходять електричні кабелі та кабелі зв’язку.

Повідомляємо, що під час локалізації аварії на перехресті вул. Коцюбинського та проспекту Миру відключення абонентів не проводилося. Але, за рахунок переключення частини будинків у центральній частині міста на резервну схему водопостачання, можлива короткочасна поява осаду у питній воді.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини