Чернігівська митниця у вересні поповнила бюджет майже на 475 мільйонів гривень
У вересні обсяги надходжень митних платежів до Державного бюджету України сягнули 474,9 млн. гривень.
За даними Чернігівської митниці ДФС найбільшу частину надходжень складають: податок на додану вартість – 414,4 млн. грн. та ввізне мито – 54,8 млн. гривень.
Найбільше платежів стягнуто при митному оформленні мінеральних добрив (сплачено 180,6 млн. грн.), тютюнової сировини (67,2 млн. грн.), тютюну промислового виробництва (26,6 млн. грн.), пневматичних гумових шин (23 млн. грн.) та машини для виробництва фільтропаличок (8,8 млн. грн.).
Загалом у вересні імпорт товарів у зоні діяльності митниці здійснювали 168 імпортерів, з яких 75 (44,6 відс. від загальної кількості) - з інших регіонів.
Динаміка надходжень: порівняно з вереснем минулого року сума перерахованих коштів цьогоріч збільшилась на 45,5 млн. грн., а відповідно до попереднього – серпня - на 22,7 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.