Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 03:57:11

Злагоджена робота податківців Чернігівської МДПІ забезпечує стабільне та повне надходження коштів до державної скарбниці

25.10.2011   10:59Агенцiя

Майбутнє держави базується на своєчасному наповненні бюджетів усіх рівнів, бо саме від цього залежить повнота фінансування багатьох державних бюджетних програм. Загальновідомо, що з прийняттям Податкового кодексу України зменшено кількість і ставки податків, спрощено процедури адміністрування.

руки

руки

Для своєчасного наповнення бюджетів податківці постійно вивчають вплив норм оновленого податкового законодавства на розрахунки з бюджетом та доводять його до платників податків. Результатами такої роботи є досить суттєві цифри виконання бюджетних призначень.

За 9 місяців 2011 року податківцями Чернігівської МДПІ до зведеного бюджету зібрано понад 41,4 млн.грн. податків, що на 23,3% більше, ніж за відповідний період минулого року. До Державного бюджету зібрано понад 12,1 млн.грн., що майже на 31% більше показників минулого року. Місцевий бюджет отримав понад 19,1 млн.грн., що складає майже 120,3% рівня минулого року.

Левову частку надходжень місцевих бюджетів сформував податок з доходів фізичних осіб (понад 77,7%). Його надійшло майже 23 млн. грн..

Даних показників вдалося досягнути в першу чергу за рахунок добровільної сплати податків, а також, безумовно, за рахунок фіскальних заходів, які на сьогодні, на жаль, залишаються ще актуальними.

Проводиться подальша робота з підприємствами-боржниками, за рахунок яких до бюджету надійшло 616 тис. грн. Відділом податкового контролю юридичних осіб проведено 79 документальних перевірок, за результатами яких донараховано 3,7 млн.грн.

Сектором контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб проведено 248 перевірок, за результатами яких донараховано 40,3 тис. грн. Донараховані суми вже повністю сплачені.

За рахунок контрольно-профілактичної роботи співробітників відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ до бюджету надійшло понад 2,2 млн.грн.

Тож злагоджена робота податківців забезпечує стабільне та повне надходження коштів до державної скарбниці.

Чернігівська МДПІ

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.