Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 21:13:58

Аграрії області мають шанс установити абсолютний рекорд

17.08.2016   09:30Агенцiя

Станом на 15 серпня, попри спричинені опадами перерви у проведенні жнив, зернові та зернобобові культури зібрані з площі 286,7 тисячі гектарів, що становить 44% від прогнозованих обсягів збирання, і на 0,4 тисячі гектарів більше, ніж було на цей день минулого року.

Врожайність – 36,5 центнера з гектару (+2,7 центнера з гектару порівняно з показниками 2015 року), намолочено – 1046,3 тисячі тон, що на 80 тисяч тонн більше, ніж станом на аналогічний періоду минулого року.

У цей час аграріями області активно збирається врожай зернобобових культур (люпин та інші), розпочато збирання гречки: середня врожайність з перших 480 гектарів – 12,2 центнера з гектару, що вище прогнозованої на 3,1.

Загальну ситуацію в аграрному секторі коротко прокоментував голова ОДА Валерій Куліч: «Перш за все хочу привітати аграріїв Чернігівщини з намолотом першого мільйона тонн! Ми вже практично завершили збирання ранніх зернових і йдемо з урожаєм кращим, ніж минулого року. Проте завданням, яке стоїть на цей рік, є намолот чотирьох мільйонів тонн. Якщо вдасться цього досягнути, а підстави сподіватися на це є, планово, за нинішніми показниками це виглядає реальним – це буде рекордний урожай за всю історію області. Попередні ж два роки Чернігівщина збирала близько 3,5-3,6 мільйона тонн зерна».

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини