Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 06:10:54

Експерти визначили рівень розвинутості регіонів України. Чернігівщина – на 12 місті

21.04.2012   09:09Агенцiя

Рейтинг прогресивного розвитку регіонів показує, як політика, яка проводиться, впливає на теперішній соціальний прогрес і майбутнє кожного з регіонів України у сфері соціального капіталу, соціальних відносин, соціальних стандартів. Про це на прес-конференції в ІА RegioNews розповів політолог, кандидат політичних наук, керівник дослідницьких програм аналітичного центру “Universitas” Олексій Якубін.

Рейтинг прогресивного розвитку регіонів є списком регіонів України, в якому області впорядковані за рівнем соціального прогресу кожного з них за останні роки (2010-2011). Найбільш прогресивний регіон посідає перше місце, найменш прогресивний – останнє.

“Методологія проведення рейтингу кількісна, тобто рейтингове дослідження складається на основі офіційних відкритих статистичних даних Державного комітету статистики України”, – зазначив Олексій Якубін.

Перше місце серед регіонів посів Київ, друге – Київська область, третє – Севастополь, четверте – Полтавська область. Замикають п’ятірку лідерів Харківщина та Франківщина.

“Першу десятку регіонів я б назвав українським материком. Швидше за все, що в цих областях буде найбільш спокійна і не нервозна виборча кампанія, також ці регіони будуть такою поміркованою опорою для влади. Тобто, за психотипом це дуже спокійні, врівноважені люди”, – сказав під час прес-конференції політичний експерт центру “Політика” Володимир Цибулько.

Найгірші показники із соціальним прогресом демонструють 3 області Західної України – Тернопільська, Чернівецька та Волинська. Тобто, 23, 24 та 26 за кількістю населення та 27, 26 та 24 місце у рейтингу.

“Соціальний розвиток регіонів України за 2010-2011 роки продовжує залишатися нерівномірним в частині рівного доступу кожного громадянина до ресурсів, прав і послуг, необхідних для участі в житті суспільства і має яскраво виражену регіональну специфіку”, – підсумував керівник дослідницьких програм аналітичного центру “Universitas” Олексій Якубін.


http://regionews.com.ua/node/40898

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини