Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 05:28:01

Чернігівська ТЕЦ домоглася зниження тарифів для споживачів на 10-12%

09.08.2016   14:37Агенцiя

З 1 вересня у Чернігові тарифи на тепло і гаряче водопостачання для споживачів КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» знизяться на 10-12%.

Чернігівська ТЕЦ

Чернігівська ТЕЦ

Про це повідомив директор підприємства Олександр Шевченко, повідомляє прес-служба КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА».

За його словами, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), минулого тижня переглянула розмір тарифів на послуги КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» щодо їх зменшення.

«Це означає – підприємство якісно опрацювало питання щодо технічних заходів з реконструкції обладнання теплоелектроцентралі, що дозволило збільшити частку вугілля у виробництві теплової енергії для потреб населення і зменшити відповідні тарифи», - пояснив О.Шевченко. Він додав, що Чернігівська ТЕЦ зацікавлена у доступних тарифах для споживачів. «Ми постійно працюємо над оптимізацією тарифів, і сьогодні вже маємо результат», - підкреслив директор теплоелектроцентралі.

З 1 липня вартість 1 Гкал теплової енергії для споживачів Чернігівської ТЕЦ була встановлена НКРЕКП на рівні 1302,13 грн. (з ПДВ), з 1 вересня 1 Гкал теплової енергії коштуватиме 1144,59 грн. (з ПДВ).

Плановий тариф на послугу з централізованого опалення за місяць із 1 вересня встановлено на рівні 29,74 грн./м2 (до цього діяв тариф 33,83 грн). Вартість гарячого водопостачання –  71,21 грн./м3 (за наявності рушникосушильника у квартирі) та 66,02 грн/м3 (без рушникосушильника). До цього чинними були тарифи 79,70 та 73,80 грн/м3, відповідно.

Національний регулятор одночасно знизив вартість послуг теплопостачання і гарячого водопостачання для споживачів у Києві, Черкасах, Чернігові та Сумах. Для Чернігова зниження тарифів є найбільш суттєвим.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини