Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:36:33

Чернігівська ТЕЦ: підготовка до зими йде за графіками

21.06.2016   15:20Агенцiя

Підготовка КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років не відстає від графіків. Про це повідомив директор підприємства Олександр Шевченко.

За його словами, випробування і ремонт теплових мереж проводяться згідно з графіками ремонтів, погоджених із Чернігівською міською радою. «На сьогодні в обласному центрі Чернігівщини ремонт магістральних теплових мереж виконано на 38,5% від запланованих обсягів, випробування і ремонт розподільчих теплових мереж – на 53%», - зазначив О.Шевченко. Він додав, що традиційно у Чернігові проведено гідравлічне випробування мереж, виявлені при цьому недоліки планово усуваються. Також тривають ремонти центральних теплових пунктів, на окремих із них уже проведені ремонти бойлерів, насосів, арматури, теплоізоляції, електрообладнання, систем управління і контролю.

Виконуються заходи з підготовки систем опалення, утеплення і освітлення виробничих будівель і споруд, а також заходи щодо попередження пошкоджень устаткування, технологічних схем в умовах низьких температур, приведення технічного стану ізоляції трубопроводів теплових мереж до вимог нормативної і проектної документації. У житлових будинках з початку року встановлено 95 приладів обліку теплової енергії.

Крім того, триває накопичення вугілля згідно з укладеними договорами на постачання. На сьогодні запас вугілля складає понад 42 тис. тонн.
«До початку опалювального сезону підприємство буде готове 100%», - запевнив керівник.

Водночас, він наголосив на важливості вчасних розрахунків за тепло і гаряче водопостачання з боку споживачів, адже від наявності обігових коштів залежить щоденна робота ТЕЦ. Станом на другу декаду червня борги чернігівців за спожиті тепло і гарячу воду сягають понад 23,5 млн грн., що негативно впливає на діяльність підприємства. «Без гарантованої оплати населення за спожиті послуги неможлива безаварійна та безперебійна робота Чернігівської теплоелектроцентралі», - підкреслив О.Шевченко.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.