Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 21:02:04

Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти у 2015 році

21.06.2016   12:20Агенцiя

У 2015 р. підприємствами та організаціями області використано 1,7 млн.т. умовного палива енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти, що на 10% менше, ніж у 2014 р.

Основними споживачами палива були промислові та сільськогосподарські підприємства (76% та 13% від загальнообласного обсягу споживання).

У структурі використаного палива в області майже половину визначав газ природний, 20% – вугілля кам’яне, 10% – паливо дизельне, 8% – нафта сира.

Проти 2014 р. збільшилося використання бітуму нафтового (включаючи сланцевий), дров для опалення, пропану й бутану скраплених, брикетів торф’яних, торфу неагломерованого паливного, олив та мастил нафтових.

Водночас зменшилося споживання палива дизельного, нафти сирої, вугілля кам’яного, газу природного, бензину моторного, мазутів паливних важких.
   
Найбільшими споживачами енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти в області залишаються підприємства та організації м.Чернігова (62% від загального використання) та Варвинського району (14%).
   
У запасах енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти на 1 січня 2016 р. нараховувалося 162 тис.т умовного палива, з них 42% – це вугілля кам’яне, 28% – нафта сира, 9% – дрова для опалення.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини