Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:27:17

Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти у 2015 році

21.06.2016   12:20Агенцiя

У 2015 р. підприємствами та організаціями області використано 1,7 млн.т. умовного палива енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти, що на 10% менше, ніж у 2014 р.

Основними споживачами палива були промислові та сільськогосподарські підприємства (76% та 13% від загальнообласного обсягу споживання).

У структурі використаного палива в області майже половину визначав газ природний, 20% – вугілля кам’яне, 10% – паливо дизельне, 8% – нафта сира.

Проти 2014 р. збільшилося використання бітуму нафтового (включаючи сланцевий), дров для опалення, пропану й бутану скраплених, брикетів торф’яних, торфу неагломерованого паливного, олив та мастил нафтових.

Водночас зменшилося споживання палива дизельного, нафти сирої, вугілля кам’яного, газу природного, бензину моторного, мазутів паливних важких.
   
Найбільшими споживачами енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти в області залишаються підприємства та організації м.Чернігова (62% від загального використання) та Варвинського району (14%).
   
У запасах енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти на 1 січня 2016 р. нараховувалося 162 тис.т умовного палива, з них 42% – це вугілля кам’яне, 28% – нафта сира, 9% – дрова для опалення.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.