У Чернігові та Ужгороді найбільше безробітних
Відоме твердження про те, що чим більше місто, тим більші можливості знайти роботу, вже не зовсім відповідає дійсності. Так, Одесу і Львів в минулому році визнали кращими містами для ведення бізнесу, Вінницю і Харків - найзручнішими для життя. Фахівці Work.ua підрахували кількість вакансій на тисячу жителів у різних регіонах.
Спеціалісти відзначають, що найпростіше знайти роботу в Києві. Інші міста можуть бути зручнішими для життя, але працевлаштуватися в Києві все одно простіше.
Другу позицію в рейтингу займає Дніпропетровськ. Це місто завжди було економічно активним. За даними Держкомстату, тут зареєстровано більше підприємств, ніж у всій Полтавській або Херсонській області - ось і вакансії з'являються частіше.
Є міста , в яких навпаки – складно знайти роботу. Сюди відносяться Чернігів та Ужгород.
За статистикою, у Чернігові вакансій в 4 рази менше, ніж в Києві.На тому ж рівні знаходяться і Суми. Незважаючи на туристичний і торговий потенціал регіонів, в Чернівцях і Ужгороді знайти роботу важче, ніж в сусідніх обласних центрах.
Велика кількість робочих місць - важливий фактор успішності будь-якого міста, адже якщо мешканці матимуть достатню кількість вакансій, їм буде не потрібно їхати до столиці.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression