В ціні на ринку праці водії, трактористи, слюсарі, продавці, кухарі, швачки
На ринку соціальних послуг Чернігівщини.
Протягом січня-травня 2016 року послугами державної служби зайнятості в області скористалося більше 27 тис. безробітних.
З них понад 6 тис. отримали роботу. Зокрема, 120 осіб започаткували власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 199 осіб.
Крім того, 2,4 тис. безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, 3,6 тисяч - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Загалом протягом січня-травня поточного року до активних форм сприяння зайнятості залучено 12 тис. безробітних – кожного другого на обліку.
Станом на 1 червня в області налічувалось 14,3 тис. безробітних. На кожне вільне робоче місце претендувало 10 осіб.
З поданих цьогоріч роботодавцями до служби зайнятості вакансій, а це більше 12 тисяч одиниць, 70% потребували «робітничих рук». .
Серед шукачів роботи з вищою освітою сталим попитом користуються бухгалтери, менеджери, економісти, інженери, агрономи, лікарі, фахівці сфери торгівлі.
Також є чимало вакансій для людей, які не мають освіти, а саме: підсобні робітники, прибиральники, сторожі, вантажники.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression