Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 15:55:48

Чернігівські платники податків підтримали бюджет на понад мільйон гривень

02.06.2016   08:16Агенцiя

Як поінформувала начальник відділу моніторингу доходів та обліково – звітних систем Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Марія Милейко, за січень-травень 2016 року до загального фонду державного бюджету від платників міста надійшло 307,8 млн. грн., до рівня відповідного періоду минулого року приріст надходжень склав 32,7 млн. грн. або 11,9 відсотка.

У травні 2016 р. чернігівськими платниками податків спрямовано до бюджету 66,9 млн. грн., що на 12,4 млн. грн. або на22,7 відс. більше фактичних надходжень травня 2015 року.

Місцевий бюджет  за січень-травень 2016 року поповнився на 401,3 млн грн, приріст до рівня минулого року склав 140,2 млн. грн. або 53,7 відсотка. У травні 2016 р. надходження склали 91,7 млн. грн, що на  31,8 млн. грн. або на 53,1 відс. Більше фактичних надходжень травня 2015 року.

Надходження єдиного внеску з початку року склали 363,3 млн. гривень.
«Перші п’ять місяців 2016 р., коли доходи фізичних осіб оподатковуються за єдиною ставкою 18 відсотків, продемонстрували вагомий позитив – зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб на 104,2 млн. гривень. Тобто, системна робота фахівців інспекції у напрямку детінізації зарплат та контроль за своєчасністю  перерахування податку до бюджету надали бюджету додатковий  фінансовий ресурс», - зазначила керівник відділу.

Додатково Марія Милейко повідомила про те, що у січні - травні п.р. відшкодовано ПДВ на поточні рахунки платників (з урахуванням заявлених за минулі періоди) 128,9 млн грн, з них за процедурою автоматичного відшкодування - 20,5 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини