Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції у квітні 2016 р. в області становив 104,5%, в Україні – 103,5%; з початку року в області – 106,2%, в Україні – 105,1%.
Суттєвим фактором, що вплинув на загальний показник інфляції у квітні, було сезонне підвищення тарифів на природний газ на 52,3%.
На продовольчому ринку області найбільше (на 6,2–8,9%) подорожчали яловичина, свинина та крупи гречані; на 2,2–2,6% – масло, фрукти, олія соняшникова. Водночас на 17,8% подешевшали яйця, на 2,9–5,5% – цукор, молоко та сало.
Тютюнові вироби стали дорожчими на 6,2%, алкогольні напої – на 0,7%.
Паливо та мастила зросли в ціні на 6,2%.
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.