Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 05:30:05

Про хід весняно-польових робіт

10.05.2016   11:57Агенцiя

Чернігівщина вдало проводить весняно-польові роботи. Короткочасні дощі дещо стримують проведення посіву ярини, але аграрії зберігають добрі темпи виконання робіт.

Так, відповідно даних управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій на 6 травня поточного року, агроформуваннями Чернігівщини ярі культури висіяно майже на 40 тисяч гектарів більше минулорічного (630 тис. га або 72%). В тому числі кукурудзи на зерно посіяно на 5 тисяч гектарів більше минулорічного, соняшнику – на 21, сої – на 10.

Найкращі темпи посіву ярих культур мають сільськогосподарські підприємства Носівського, Корюківського, Варвинського, Куликівського, Ріпкинського, Ічнянського та Бобровицького районів, де засіяно понад 80% прогнозованих обсягів ярини.

- Аграрії мають достатнє матеріально-технічне забезпечення для своєчасного проведення весняно-польових робіт. Погодні умови сприяють виконанню прогнозованих обсягів посіву, зокрема заморозки, що спостерігались в квітні дещо уповільнювали підготовку до посіву теплолюбних культур, але пошкоджень на посівах культур не завдали.
Крім того, запаси продуктивної вологи в орному шарі ґрунту, сформувалися на рівні добрих і відмінних, у метровому – на рівні добрих, - зазначив начальник відділу землеробства, інженерно-технічного забезпечення, безпеки праці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Щербатий.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги 22:58

Через підйом води у річках Дніпро та Десна спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету 22:39

20 травня у Прилуцькій міській раді відбулася 18 позачергова сесія 8 скликання. До неї долучилися 25 із 34 депутатів.

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув 22:24

23 травня о 17:34 на лінію 101 надійшло повідомлення про вибух на полі біля с. Киїнка Чернігівського району. До місця виклику було направлено розрахунок групи піротехнічних робіт.

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102”

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102” 22:03

У зв'язку зі зверненням голови Чернігівської ОВА до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням надати адреси, де у Чернігові сьогодні незаконно продають алкоголь, звертаємось до містян, яким відомі місця такої торгівлі.

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя 21:58

На цей час він проходить службу в лавах Національної гвардії України.